O NAS 

CENTRUM SPORTOWE KAMIENNA
 

Naszą misją jest stworzenie idealnych warunków do osiągnięcia sukcesu! Nie jesteśmy kolejną wielką siłownią, w której ludzie nie do końca wiedzą co robić, przez co rezygnują z braku odpowiednich rezultatów... Jesteśmy centrum treningowym, które idealnie wpasowuje się w potrzeby trenujących. Kameralne, klimatyczne i profesjonalne treningi - to właśnie znajdziesz na Kamiennej!

W naszym centrum wszystkie zajęcia organizowane są pod opieką doświadczonej i wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która pomoże Ci dostać się tam, gdzie zmierzasz. Znamy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im na przeciw. 

Bazujemy na treningach grupowych, zajęciach w małych grupach i treningach personalnych. 

W naszym centrum znajdziesz ogromny wachlarz zajęć i indywidualne podejście do treningu. Wpadnij i przekonaj się sam!

O OBIEKCIE
 

Nasz obiekt to prawdziwa mekka treningowa! Tutaj nie ma marnowania czasu, przychodzisz na konkretny trening i to właśnie dostajesz! 

Obiekt składa się z 4 sal treningowych:

- SALA CROSS/OCR

- SALA SZTUK WALKI (mata zapaśnicza + ring)

- SALA WORKOWA

- SALA TANECZNA

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i napewno zagości tutaj na dłużej. Centrum Sportowe Kamienna ma klimat, ma coś czego brakuje wielkim klubom fitness... Jest to kameralne studio treningowe, różnorodne zajęcia i zajawkowi ludzie. :)

Oferta

Pomocne Linki

Dołącz Do Naszej Społeczności

Szybki Kontakt

Misja

Naszą misją jest stworzenie wyjątkowego miejsca treningowego dla każdego. Chcemy stworzyć idealne warunki dla naszych klubowiczów do osiągnięcia jak najlepszej formy i wspaniałych rezultatów. Oczywiście nie zapominając o dobrej zabawie ;)

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2019 Centrum Sportowe Kamienna. Wszelkie prawa zastrzeżone.