TRENERZY

SOCIAL MEDIA

Sprawdź co u mnie słychać!

  • Facebook - Grey Koło
Sławomir Morawski

Swoją przygodę ze sportem rozpoczął już w wieku 11 lat od treningów Kung Fu w ramach Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Próbował też swoich sił w Kick-Boxingu i BJJ, ale prawdziwą pasję odnalazł w treningach brazylijskiej sztuki walki Capoeira, którą uprawiał przez 16 lat.

 

W tym czasie był uczestnikiem oraz współprowadzącym wielu polskich i międzynarodowych warsztatów tej dyscypliny. W 2011 roku był organizatorem śląskich zawodów Capoeira Jogo Bonito. W ramach rehabilitacji po poważnej kontuzji i operacji kręgosłupa rozpoczął treningi Kalisteniki/Street Workout, które stały się dla niego kolejną sportową pasją i motywacją do samodoskonalenia.

Pracę trenerską rozpoczął w 2007 roku od prowadzenia zajęć z Capoeiry, w kolejnych latach współpracując z kilkoma międzynarodowymi grupami, jak Unicar, Iande oraz Arue Capoeira. W tym czasie wyszkolił wielu znakomitych zawodników, w tym kilkoro obecnych instruktorów działających na Śląsku grup Capoeira.

Od 2016 roku zaczął prowadzić zajęcia Street Workout/Kalistenika w katowickich klubach fitness. Z Centrum Sportowe Kamienna związany od 2018 roku, w ramach projektu Art Of Move prowadząc treningi personalne oraz akrobatykę i Street Workout. Jego zajęcia to połączenie pasji i energii z dużą dbałością o szczegóły i poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

 

Kwalifikacje:

- Instruktor Rekreacji Ruchowej, specjalność samoobrona

- Instruktor brazylijskiej sztuki walki Capoeira

- Instruktor Street Workout

- Trener personalny

Oferta

Pomocne Linki

Dołącz Do Naszej Społeczności

Szybki Kontakt

Misja

Naszą misją jest stworzenie wyjątkowego miejsca treningowego dla każdego. Chcemy stworzyć idealne warunki dla naszych klubowiczów do osiągnięcia jak najlepszej formy i wspaniałych rezultatów. Oczywiście nie zapominając o dobrej zabawie ;)

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2019 Centrum Sportowe Kamienna. Wszelkie prawa zastrzeżone.