WYNAJEM SAL

POSIADAMY W PEŁNI WYPOSAŻONE SALE TRENINGOWE GOTOWE DO WYNAJĘCIA

Szukasz sali treningowej pod treningi, warsztaty czy szkolenia? W naszym centrum napewno znajdziesz coś dla siebie! Posiadamy cztery w pełni wyposażone sale treningowe do przeprowadzenia praktycznie każdej aktywności. Mamy salę taneczną, bokserską, salę do cross treningu i matę zapaśniczą wraz z pełnowymiarowym ringiem bokserskim! 

Centrum Sportowe Kamienna znajduje się w ścisłym centrum Katowic zaraz obok dworca kolejowego, jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla przyjezdnych. Dodatkowo centrum połączone jest z Hostelem, w którym przyjezdni mogą odpocząć i zregenerować siły. Na obiekcie znajduje się około 30 miejsc parkingowych i pracujemy aby ta liczba podwoiła się do końca 2020r.

SALA CROSS/OCR 300m²

W pełni przystosowana sala do cross treningu i zajęć typu OCR.

Na sali znajduje się brama treningowa z czterema stanowiskami treningowymi. Na sali znajduję się również brama treningowa OCR by Barbarian RACE. Na bramie są ringi, drabinka, kołkownica, chomik i drabina salomona. Świetne miejsce na treningi grupowe i szkolenia instruktorskie. 

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- gryfy olimpijskie (15kg, 20kg)

- bumpery (5kg, 10kg, 15kg, 20kg)

- odważniki kulowe (kettlebell)

- piłki lekarskie

- gumy oporowe

- skakanki

- TRX'y (6sztuk)

- maty fitness

Sprzęt OCR:

- brama treningowa by Barbarian Race

- ścianka 3m

- lina

- fireman

- wariat

- pegboard

- tablica griptrip

SALA ZAPAŚNICZA/RINGOWA 300m²

Na sali znajduje się pełnowymiarowa mata zapaśnicza i ring. Idealne miejsce do treningu sztuk walki. Na sali odbywają się głownie zajęcia z zakresu sztuk walki. Bardzo klimatyczne miejsce, było scenerią kilku teledysków hiphopowych ;)

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- mata zapaśnicza

- ring bokserski

- worek bokserski

- gruszka bokserska

- opony

- liny do wspinania 

SALA TANECZNA/FITNESS 120m²

Sala w pełni przystosowana do prowadzenia zajęć tanecznych lub fitness. Sala może również służyć jako sala wykładowa podczas prowadzenia szkoleń lub warsztatów.

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- projektor/rzutnik

- stojak na telewizor

- biurko

- krzesła 

- lustra

- piłki do ćwiczeń

- stepy

- maty fitness

- kostki do jogi

- lekkie obciążenie

SALA PARKIETOWA/BOKSERSKA 120m²

To nasza druga sala parkietowa jest o niemal identycznych rozmiarach jak sala taneczna. Obecnie sala wykorzystywana jest jako sala workowa, na której szlifowane są umiejętności uderzeniowe i techniczne. Ta sala również może służyć jako miejsce wykładów i warsztatów.

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- lustra

- worki bokserskie

- skakanki

- lekkie obciążenie