WYNAJEM SAL

POSIADAMY W PEŁNI WYPOSAŻONE SALE TRENINGOWE GOTOWE DO WYNAJĘCIA

Szukasz sali treningowej pod treningi, warsztaty czy szkolenia? W naszym centrum napewno znajdziesz coś dla siebie! Posiadamy cztery w pełni wyposażone sale treningowe do przeprowadzenia praktycznie każdej aktywności. Mamy salę taneczną, bokserską, salę do cross treningu i matę zapaśniczą wraz z pełnowymiarowym ringiem bokserskim! 

Centrum Sportowe Kamienna znajduje się w ścisłym centrum Katowic zaraz obok dworca kolejowego, jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla przyjezdnych. Dodatkowo centrum połączone jest z Hostelem, w którym przyjezdni mogą odpocząć i zregenerować siły. Na obiekcie znajduje się około 30 miejsc parkingowych i pracujemy aby ta liczba podwoiła się do końca 2020r.

SALA CROSS/OCR 300m²

W pełni przystosowana sala do cross treningu i zajęć typu OCR.

Na sali znajduje się brama treningowa z czterema stanowiskami treningowymi. Na sali znajduję się również brama treningowa OCR by Barbarian RACE. Na bramie są ringi, drabinka, kołkownica, chomik i drabina salomona. Świetne miejsce na treningi grupowe i szkolenia instruktorskie. 

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- gryfy olimpijskie (15kg, 20kg)

- bumpery (5kg, 10kg, 15kg, 20kg)

- odważniki kulowe (kettlebell)

- piłki lekarskie

- gumy oporowe

- skakanki

- TRX'y (6sztuk)

- maty fitness

Sprzęt OCR:

- brama treningowa by Barbarian Race

- ścianka 3m

- lina

- fireman

- wariat

- pegboard

- tablica griptrip

SALA ZAPAŚNICZA/RINGOWA 300m²

Na sali znajduje się pełnowymiarowa mata zapaśnicza i ring. Idealne miejsce do treningu sztuk walki. Na sali odbywają się głownie zajęcia z zakresu sztuk walki. Bardzo klimatyczne miejsce, było scenerią kilku teledysków hiphopowych ;)

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- mata zapaśnicza

- ring bokserski

- worek bokserski

- gruszka bokserska

- opony

- liny do wspinania 

SALA TANECZNA/FITNESS 120m²

Sala w pełni przystosowana do prowadzenia zajęć tanecznych lub fitness. Sala może również służyć jako sala wykładowa podczas prowadzenia szkoleń lub warsztatów.

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- projektor/rzutnik

- stojak na telewizor

- biurko

- krzesła 

- lustra

- piłki do ćwiczeń

- stepy

- maty fitness

- kostki do jogi

- lekkie obciążenie

SALA PARKIETOWA/BOKSERSKA 120m²

To nasza druga sala parkietowa jest o niemal identycznych rozmiarach jak sala taneczna. Obecnie sala wykorzystywana jest jako sala workowa, na której szlifowane są umiejętności uderzeniowe i techniczne. Ta sala również może służyć jako miejsce wykładów i warsztatów.

Wyposażenie sali:

- sprzęt audio

- lustra

- worki bokserskie

- skakanki

- lekkie obciążenie

Oferta

Pomocne Linki

Dołącz Do Naszej Społeczności

Szybki Kontakt

Misja

Naszą misją jest stworzenie wyjątkowego miejsca treningowego dla każdego. Chcemy stworzyć idealne warunki dla naszych klubowiczów do osiągnięcia jak najlepszej formy i wspaniałych rezultatów. Oczywiście nie zapominając o dobrej zabawie ;)

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

© 2019 Centrum Sportowe Kamienna. Wszelkie prawa zastrzeżone.